Центр розвитку дитини "Калинка"

Наш заклад

У центрі нашого міста є чудовий острівок, де постійно лунає дитячий сміх та галас.

Це центр розвитку дитини "Калинка" Охтирської міської ради Сумської області.

Дитячий садок радо відкриває двері дітям віком від 2-х до 6-ти років. Почуття любові до дітей, піклування про їх здоров’я, всебічний розвиток особистості об’єднали зусилля педагогічного і батьківського колективів для спільної справи - зробити життя дітей повноцінним, творчим, радісним.

Загальна кількість груп – 13;

загальна кількість вихованців – 323;

загальна кількість педагогів – 40.

Центр розвитку має український мовний статус.

До послуг дітей естетично оформлені групові кімнати, музична, спортивна, хореографічна зали, музичний клас, кабінет практичного психолога та логопеда, медичний, фізіотерапевтичний та методичний кабінети, басейн.

Прийом дітей здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

свідоцтва про народження;

заяви від батьків;

медичної довідки з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад.

Навчальний рік починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня, оздоровчий період починається 1-го червня і закінчується 31 серпня.